güzel
yeni
Pacman Duvar

Pacman Duvar

Tuşlar:

yön tuşları
Pacman Duvar oyunu oyna. Pacman ile duvar örme oyunu. Labirentte canavarlardan kaçan Pacman bu kez onlara tuzak kuruyor ve duvarların içine hapsediyor.

Nasıl Oynanır;

New game yazısının üzerine bastıktan sonra oyun başlıyor. Oyun klasik pacman oyunlarından biraz farklı. Bildiğiniz gibi Pacman labirentlerde peşindeki canavarlardan kaçarak nokta topluyordu. Bu kez ise o canavarlar Pacman tarafından avlanacak. Pacman süper gücünü kullanarak duvar örecek. Duvarları ördükçe canavarlar hapsoluyor ve hareket alanları azalıyor. AMacımız belli oranda alanı duvarlarla kapatmak. Öreceğimiz alanın yüzdesi ve ördüğümüz miktar sağ üst köşede yazacak. Duvarı örerken canavarların duvara çarpması canımızı azaltıyor. Onlar uzaktayken duvarları hemen örüp geçmeliyiz. Kenarlarda da peşimize düşen canavarlar olacak. Ayrıca oyun alanında çıkan meyveleri de alarak çeşitli hızlanma özellikleri alıyoruz. Güzel bire Pacman duvar örme oyunu.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Pac-Xon

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar