güzel
yeni
Şeker Futbolu

Şeker Futbolu

Tuşlar:

hareket: yön tuşları, şut ve savunma: z, pas ve oyuncu değiştirme: x, taktik değiştirme: c
Şeker Futbolu oyunu oyna. Şekere dönüşen macera zamanı çizgi filmi kahramanları futbol maçı yapıyor ve tabi ki sahada şeker futbolu kapışması yaşanıyor.

Nasıl Oynanır;

Oyunda tek maç ve lig usulü oynama seçimi var. Tek maç için Single match ve lige katılmak için new career butonlarından birine basalım. Tek maçta takım ve süre seçimini yapıp sırasıyla go ve your team yazısına tıklıyoruz. Açılan sayfadan hücum için offensive, savunma oyunu için defensive taktiği ayarladıktan sonra go ve continue butonlarından şeker futbolu maçına başlıyoruz. Lig maçında ise takım seçimi yapılmıyor. Macera zamanı çizgi filminin kahramanı Finn'in takımını alıyoruz. Maç süresi birbuçuk dakika. Futbol maçımızda pas yapıp karşı kaleye giderek gol atmaya çalışıyoruz. Şeker futbolcular topu almak için çok saldırgan oynuyorlar. Topu kapmak için sert çarpışmalar yaşanıyor. Lig maçlarında maç bittikten sonra toplanılan puanlarla takımımızı geliştirecek özelliklerde alınıyor.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Candy Scramble

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar