güzel
yeni
Süper Kaleci

Süper Kaleci

Tuşlar:

fare
Süper Kaleci oyunu oyna. Takımını seç ve kalecilik yap. Kaleci eldivenlerini giy ve penaltı kurtar. Yaptığın kurtarışlarla takımını şampiyon yap.

Nasıl Oynanır;

Oyunda kaleci oluyoruz ve takımımızın kazanıp kaybetmesi bizim eldivenlerimizin arasında. Süper Kaleci Oyunu oynarken arka arkaya üç kurtarış yaptığımızda takımımız gol atmış oluyor. Her kurtarışımız bir eldiven değerinde, havada kurtardığımız toplar iki eldiven sayılıyor. Bir tane havada top yakaladıkmı arkasından yakalayacağımız topla gol atmış oluyoruz. Eğer karşı takım gol atarsa toplamış olduğumuz eldivenler silinir ve rakibin hanesine gol yazılır. Süper Kaleci oyununda toplam 9 şut atılır ve şutların bitiminde önde olan maçı kazanmış olur. Oyun berabere biter ve uzatmaya giderse gol atan kazanır. Maçı kazanırsak turnuva şeklinde geçen musabakalarda tur atlamış oluruz. Maçtan sonraki menüde rakiplerimizin listesini ve hangi takımla eşleştiğimizi görebiliriz. Süper Kaleci turnuvasına 32 takım katılıyor. Şampiyon olmak için arka arkaya 5 takımı elemeliyiz. Süper Kaleci Oyunu zorlu golcülerle karşılaştığımız bir oyun ve atılan şutları yakalamak için muhteşem kaleci eldiveni ile köşeye giden şutları çıkarmaya çalışacağız.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Goalkeeper Premier

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar