güzel
yeni
Süper Kahramanlar Kar Topu 2

Süper Kahramanlar Kar Topu 2

Tuşlar:

hareket: w,a,s,d veya yön tuşları, kartopu fırlatma: boşluk tuşu veya z, ileri koşma: iki kere a veya sol yön tuşu, karakter değiştirme: c, zıplama: x
Kış geldi ve süper kahramanlar kar topu savaşı 2. oyun ile devam ediyor. Süper kahraman takımını seç ve yeni kartopu atma savaşını başlat.

Nasıl Oynanır;

Play game butonuna basalım. Açılan tanıtımı geçmek için skip yazısını tıklayabiliriz. Sıra geldi süper kahraman takımımızı seçmeye. Kartopu savaşı takımları; Ben 10 Ultimate Allien, Powerpuff Kızları, Flapjack, Billy ve Mandy, Chowder, Gumball, Ben 10 Omniverse, Finn ve Jake. 3 süper kahramandan oluşan takım seçimimizi yaptıktan sonra kartopu savaşı başlıyor. Her takım kendi alanında hareket ediyor. Fırlatılan kartoplarına vurulmamak için kaçıyoruz. Kartopu atmak için önce yerden kartopu almamız gerekli. Alt kısımda gösterilen çubuklar yeşil ile dolduğunda takımlar özel güçlü kartopları atabiliyor. Süper kahramanların can durumu üstlerindeki yeşil çucukta gösteriliyor. Gücünü kaybeden süper kahraman kardan adam oluyor. Rakip takımın tüm oyuncularını kardanadam yaptığımızda maçı kazanıyoruz.

Oyun Dedem iyi eğlenceler diler!

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Snow Brawl 2

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar