güzel
yeni
Süper Motorsiklet Yarışı

Süper Motorsiklet Yarışı

Tuşlar:

sürme: yön tuşları veya w,a,s,d, nitro hızlanma: z veya boşluk tuşu
Süper Motorsiklet Yarışı oyunu. Zorlu yollarda usta motorcular yarışıyor. Ralli yarışına katıl. 3D oyunda nitro hızlı motor yarışları yap.

Nasıl Oynanır;

Play butonlarına basıyoruz. Ralli yarışlarındaki parkur listesi açılıyor. İlk sıradaki resme tıkladığımızda yarış başlayacak. Yarışa toplam 20 süper motorcu katılıyor. Biz son sıradan yarışa katılıyoruz. Yinede diğer motorcuları geçmek çok zor olmayacak. Motorsiklette bulunan nitro hızlanma gücü rakip yarışçıları geçmemizi kolay hale getirecek. Nitroyu kullanabilmemiz için depomuzun dolması gerekiyor. Yol üzerinde bulunan mavi ok işaretlerini topladığımızda nitro gücü elde ediyoruz. Nitro depomuzun doluluk oranını üst taraftaki nitro yazılı kısımdan takip edebilirsiniz. Nitro depomuzdaki gücü istediğimiz zaman kullanabiliyoruz. Motorumuz nitro ile çok hızlı hale geliyor ve diğer motorları tek tek geçiyoruz. Bölüm aralarında motorsikletimizin özelliklerini de artırarak modifiye etme seçeneklerimiz olacak. Yapmamız gereken sadece almak istediklerimizin üzerine tıklamak, hepsi bu. Sonra yeniden ralli yarışına dönerek süper bir yarış çıkartabiliriz. 3D görsellerle güzel bir motor yarışı oyunu.

İyi eğlenceler.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Super Bike Racer

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar