güzel
yeni
Yastığa Ulaş

Yastığa Ulaş

Tuşlar:

fare
Yastığa Ulaş oyunu oyna. Uykuda garip rüyalar gören kahramanımız yastığının peşinde. Ona yardı edip yastığına ulaşmasını sağlayalım. Adam fırlatma oyunu.

Nasıl Oynanır;

Ok işaretlerine tıklıyoruz. Bölüm listesi açılacak. ilk sıradaki 1. bölümü tıklayacağız. Açılan tanıtım kısmını ok işaretinden geçebiliriz. Bu sayfadan sonra oyunumuz başlıyor. Uykusunda rüya gören çocuğun yastığına ulaşmasına yardım edeceğiz. Faremizle üzerine basılı tutup fırlatacağımız yere hedef alıyoruz. Fırlattığımızda nereye gideceği noktalarla gösterilecek. Tutunabileceği yerlere fırlatarak ilerletiyoruz. Havadaki havuçları da toplamak puan almamızı sağlıyor. Yastığa ulaştığımızda bölüm geçilecek. Oyunda çocuğu tutacak farklı araçlar var. Mandala fırlattığımızda onu tutuyor, hemde fırlatma özelliği var. Çorap sadece onu tutabiliyor. Rüzar gülünün ortasına tıkladığımızda hızlanacaktır. Alt orta kısımda baloncuklar göreceksiniz. Buraya tıkladığımızda çocuğu balonla uçuruyoruz. Kırmızı göz canavarlarının uzun kolları çevresinde bulunan çembere kadar uzanıyor. Çocuk buranın içine geldiğinde gözün üzerine tıklayıp kolları ile çocuğu tutabiliriz. Füzelerin de fırlatma özelliği oluyor. Bu araçları iyi zamanlamayla kullanıp yastığa gidiyoruz.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Artie's Dreams

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar