güzel
yeni
Lego Kahramanlar

Lego Kahramanlar

Tuşlar:

hareket: yön tuşları veya w,a,s,d, ateş: boşluk tuşu, bomba: g
Lego Kahramanlar oyunu oyna. Lego süper çizgi film kahramanları yıldız savaşları yapıyor. Yeni lego asker adamını seç ve 3D maceraya başla.

Nasıl Oynanır;

Yükleme tamamlandıktan sonra tanıtım sayfası açılıyor. Burayı sağ üst kısımdaki çift ok işaretine basarak atlayabiliriz. Daha sonra bölüm listesi açılıyor. İlk olarak 2 bölüm oynanabilir durumda. 1. bölüm buz dağı, 2. bölüm ise yıldız gemisi. İstediğimizi seçerek devam edelim. Sonraki sayfada süper lego kahramanlarından birini seçiyoruz. Sonrasında sağ alt köşedeki ok işaretine basarak oyunu başlatacağız. Lego oyununu tam ekran oynamak isterseniz oyunun sağ üst köşesindeki üzerinde ok işaretleri bulunan butona basmalısınız.

Yıldız savaşları karakterleri bu kez lego olarak karşımızda, imparatorluk savaşçıları isyancılara karşı savaşıyor. Bizim görevimiz isyancılar tarafından korunan gizli silahları bulmak ve onları alıp çıkış noktasına ulaşmak. Her bölümde toplam 9 tane silah bulunuyor. Lego askerimiz kimi zaman lazerle rakip legoları parçalarken bazende zekasını kullanıp engelleri geçiyor. Oyun alanı labirent şeklinde. Bazı yerlere ulaşmak için kutuları getirip üzerine çıkarak zıplamamız gerekli. Tüm silahlara ulaşmak için lego adam dikkatli ve özenle, geride gitmediği yer bırakmadan ilermeli. Güzel bir 3D lego asker oyunu.

İyi Eğlenceler.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Lego Star Wars: Advent Calendar 2014

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar