güzel
yeni
Anne ve Kızı Yüz Bakımı

Anne ve Kızı Yüz Bakımı

Tuşlar:

fare
Anne ve Kızı Yüz Bakımı oyunu oyna. Cilt bakımı ve temizliği yap, giysi giydir. Saç modellerini ve elbiseleri de uyumlu şekilde seç.

Nasıl Oynanır;

Continue ve play yazılı butonlara bastığımızda oyunumuz başlıyor. Anne ve kız önce yüz bakımı yapacak. Sağ tarafta cilt bakımı için gerekli malzemeler bulunuyor. Sırasıyla bunları kullanıp yüz temizliği yapıyoruz. Ok işaretleri ile önce hangisinden başlayacağımız ve nereye tıklayacağımız gösterilecek. Makyaj oyunumuz bölümlerden oluşuyor. Yüz bakımı tamamladığımızda diğer bölümlere geçiyoruz. Eğer istersek sağ üst köşede bulunan ok işaretlerinden hemen diğer bölümlere geçebiliriz. İkinci bölümde saç modelleri ve göz rengi seçimi yapabilir, anne ve kızı takılarla süsleyebiliriz. Oyunun üçüncü bölümünde ise elbise, ayakkabı ve çanta seçimi yapıyoruz. Çeşitli giysiler arasından istediğimizi giydirip en güzel uyumlu seçimleri ortaya çıkarabiliriz.

Anne ve Kızı Yüz Bakımı oyununda size iyi eğlenceler dileriz.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Mommy and Me Makeover

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar