güzel
yeni
Hazel Bebek Anneler Günü

Hazel Bebek Anneler Günü

Tuşlar:

fare
Hazel Bebek Anneler Günü oyunu oyna. Hazel Bebek annesinin anneler gününü kutluyor. Babasıyla ona hediye alıp sürpriz bir özel kutlama yapacak.

Nasıl Oynanır;

Play ve start yazılarına bastığımızda oyunumuz başlıyor. Hazel Bebek anneler gününü kutlamak için hazırlık yapıyor. Hediye almak için kumbarasındaki paraları sayan Hazel çok az parasının olduğunu görünce babasından yardım istiyor. Babası ile çarşıya giderek alışveriş yapıyorlar. Önce kutlama için süslemeler alan Hazel, annesine hediye almayıda unutmuyor. Hazelin babasıda kendi annesi için hediye alıyor. Eve geldiklerinde uyuyan annesine haber vermeden kutlama hazırlıkları yapan Hazel ve babası daha sonra onu uyandırıp sürpriz bir anneler günü kutlaması yapacaklar.

Oyunda resimler ve ok işaretleri ile bize nereye tıklayacağımız gösterilecek. Bizde odadan istenen eşyayı bulup eşyayı kim istediyse ona getireceğiz. Bazende gösterilen eşyanın üzerine tıklıyoruz yada başka bir yere koyuyoruz. Haydi Hazel Bebek anneler gününü kutluyor, sizde pazar günü anneler gününü kutlayın. Bunun için ona hediye almanız gerekmez, ona yardım ederek anneler gününü en güzel şekilde kutlayabilirsiniz.

Hazel Bebek Anneler Günü oyununda size iyi eğlenceler dileriz.Oyun Türü;

HTML5 yapıdadır. Eklenti istemeden açılır.

Oyunun Orijinal Adı;

Baby Hazel Mothers Day

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar