güzel
yeni
Hazel Bebek Moda

Hazel Bebek Moda

Tuşlar:

fare
Hazel Bebek Moda oyunu oyna. Hazel ve arkadaşları okulda kıyafet gösterisi yapıyor. Gösteri için en yeni kış modası tasarımı elbiselerini giydir.

Nasıl Oynanır;

Play ve start yazılarının üzerine tıkladığımızda Hazel Bebek oyunu başlıyor. Oyunda Hazel Bebek resimler ve ok işaretleri ile bize ne yapacağımızı gösteriyor. Bizde gösterilen eşyayı tutup istenen yere getiriyoruz. Amacımız Hazel bebeğin yapacağı işleri en kısa sürede tamamlanmasını sağlamak. Ona yardım ettikçe Hazel mutlu olacaktır.

Hazel Bebek ile yeni oyunumuzda kıyafet gösterisi yapacağız. Hazel evde oyun ornarken arkadaşı onu arıyor. Arkadaşı Hazel'e okulda kış modası gösterisi yapacaklarını söylüyor. Gösteri ekibinde Hazel'de yer alıyor. Hazel hemen elbise dolabına bakıyor. Fakat ne görsün! Dolapta kış için uygun elbise yok. Annesi onu alışverişe götürecek ve gösteri için yeni elbiseler alacak. Dükkandaki elbiseleri teker teker giyip deneyen Hazel içlerinden en güzel olanı seçmeye çalışıyor. Kıyafetini alan Hazel ve annesi okuldaki gösteri salonuna gidiyorlar. Hazel ve arkadaşları manken olarak güzel bir kış modası kıyafet gösterisi yapacaklar.

İyi Eğlenceler.

Oyun Türü;

HTML5 yapıdadır. Eklenti istemeden açılır.

Oyunun Orijinal Adı;

Baby Hazel Winter Fashion

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar