güzel
yeni
Sarı Bebek

Sarı Bebek

Tuşlar:

Fare ve ekrana dokunarak oynanıyor.
Son derece eğlenceli bir bebek bakıcılığı oyununu sizler için sitemizde hazırladık. Sarı bebek oyunu sizlerle.

Nasıl Oynanır;

Sarı Bebekoyununu"W, A, S, D" tuşları ile oynuyorsunuz. Farenin tuşuna tıklayarak bebeği kucağınıza alabilirsiniz. Ekrandaki EL resmine tıklayarak elinizi kullanıyorsunuz.

Ailesi evde olmayan küçük sarı bebeğe bakıcılık yapıyorsunuz. Sarı bebek diğer küçük çocuklardan farklı bir bebek. Bazen bebeği koyduğunuz yerde bulamayabiliyorsunuz. Evin diğer odalarını, mutfağı ve banyoyu kontrol ederek kaybolan sarı bebeği bulmaya çalışıyorsunuz.

"PUT BABY IN THE CHAIR" komutu ile bebeği oturma odasındaki koltuğun üzerinden alıp yemek masasındaki sandalyeye oturtuyorsunuz. Bebeği bırakacağınız noktalarda yeşil parlak ok bulunuyor. "BRING THE BATTLE TO BABY" komutuyla mutfaktaki buzdolabını açıp biberonu alıyorsunuz. Sonra bebeğin yanına getirerek karnını doyuruyorsunuz. "PUT BABY IN THE BOARD" komutuyla altına yapan bebeği banyoya götürüp masanın üstüne koyuyorsunuz."GET DIAPER" komutuyla bezi alıp bebeğin altını değiştiriyorsunuz. "PUT BABY TO THE CRADLE" komutuyla bebeği alıp bebek odasına götürüyorsunuz. Sonra da beşiğine koyup yatırıyorsunuz. "OFF LIGHTS" komutuyla odanın ışıklarını kapatıyorsunuz. "CLOSE THE DOOR" komutuyla kapıyı kapatıyorsunuz. "WAIT THE PARENTS" komutuyla da oturma odasındaki koltuğa oturup bebeğin anne ve babasının eve gelmesini bekliyorsunuz. Her aşamasında ayrı bir görevi yerine getirip çocuğun kaybolmasına engel olarak the baby in yellow oyunu oynayın.


Oyun Türü;

HTML5 yapıdadır. Eklenti istemeden açılır.

Oyunun Orijinal Adı;

The Baby In Yellow

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar