güzel
yeni
Hazel Bebek Cilt Sorunu

Hazel Bebek Cilt Sorunu

Tuşlar:

fare
Hazel Bebek Cilt Sorunu oyunu oyna. Hazel hastalandı. Yüz alerjisi oldu ve cildinde kızarık noktalar oluştu. İyileştirmek için doktor çağırdılar.

Nasıl Oynanır;

Play ve start yazılarına bastığımızda oyun başlıyor. Hazel erkenden kalktı ve her sabah olduğu gibi lavaboya diş fırçalamaya gitti. Aynaya baktığında çok şaşırdı. Çünkü yüzünde kırmızı noktalar oluşmuş. Ne olduğunu anlayamadı ve annesini çağırarak durumu ona gösterdi. Hazel hastalanmıştı. Yüzünde cilt alerjisi çıkmış. hemen aile dokturunu aradılar. Eve gelen doktor Hazel Bebeği muayene etti. Sevimli bebeğimiz cilt alerjisi yanında birazda soğukta üşütmüş. Doktor hastalık için ilaçları verdi. Ayrıca yapması gerekli bazı tavsiyeleri de ona ve annesine söyleyip liste halinde yazdı. Hastalığı atlatması için doktorun söylediklerinin hepsini yapmalılar. Doktorun cilt rahatsızlığı için verdiği kremi kızarık noktalara sürecek. Hazel bu kremle bir süre cilt bakımı yapmalı. Doktor birde şurup verdi. Bunuda annesi Hazel'e kaşıkla içirecek.

Hasta Hazel Bebek artık temizliğe çok dikkat etmeli. Çünkü bir çok hastalık kirli yerlerden bulaşıyor. Bunun için önce uzayan tırnaklarını kesiyor. Tırnakların altı kolayca kirlenebilir ve elimizi yıkarkende yine biraz kir kalır. Bu yüzden belli aralıklarla fazla uzamadan tırnaklarımızı kesmeliyiz. Daha sonra annesi Hazel'e temiz ve daha rahat bir elbise giydiriyor. Sonra annesi Hazel'i yıkamak için temizliğe banyoda devam ediyor. Şimdi hasta bebeğimiz iyice temizlendi. Odasına gelen Hazel kardeşi Mete ile oynamak istiyor. Annesi onu uyarıyor ve hastalığının küçük kardeşine bulaşmaması için ona fazla yaklaşmaması gerektiğini öğretiyor. Doktorun tavsiyesi üzerine annesi Hazel'e vitamin alması için taze meyveler yediriyor. Hastalandı ve Hazel Bebeğin iyileşmesi için uyuyup dinlenmesi gerekli. Hazel artık uyku için hazır. Hazel hafta boyunca annesinin bakımı ile dinlenip uyuyor. Doktorun dediklerini yaparak cilt sorunlarını tedavi ediyor ve kısa zamanda iyileşiyor. Yeni güzel bir Hazel Bebek oyunu.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Baby Hazel Skin Trouble

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar