güzel
yeni
Hazel Bebek Dünya Günü

Hazel Bebek Dünya Günü

Tuşlar:

fare
Hazel Bebek Dünya Günü oyunu oyna. Hazel Bebek yaşadığımız dünyayı ve onu oluşturan çevreyi korumak, insanlara hatırlatmak için dünya gününü kutluyor.

Nasıl Oynanır;

Play ve start yazılarına bastığımızda oyun başlıyor. Hazel Bebek ve arkadaşları 22 Nisan'da kutlanan Dünya Günü'nü unutmadılar. Dünya Günü bir anlamda dünyamızın yaş günü kutlaması. Yaşamamız için bize her şeyi sunan dünyamızı hatırlamak ve çevreye değer vermek çok önemli. Dünyanında üzerinde bulundurduğu canlı sistemlerie bir bütün olarak yaşayan bir varlık olduğunu unutmamalıyız. Bu nedenle çevreyi en doğal haliyle yaşanabilir kılmamız gerekli. İşte Hazel bebeğimizde bize bunu hatırlatıp çevre tahribatına karşı duyarlı olmayı öğretiyor. Dünyayı korumak için önce çevresinden başlayan Hazel en yakınındaki yeşil doğa alanı olan parka giderek temizlik yapıyor. Annesi ve arkadaşlarıda ona katılıyor. Hazel Bebek çevreyi kirletenleri de uyarıp bilgilendirmeyi ihmal etmeyecek.

Dünya hepimizin evi, yalnızca insanların değil, üzerinde yaşayan tüm canlıların ortak yaşam alanı. Onu koruyup temiz tutmak bizim sorumluluğumuz altında. Güzel bir dünya için doğayı koruyalım ve çevremizi temiz tutalım.

Oyun Türü;

HTML5 yapıdadır. Eklenti istemeden açılır.

Oyunun Orijinal Adı;

Baby Hazel Earth Day

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar