güzel
yeni
Deniz Kızı ve Prens

Deniz Kızı ve Prens

Tuşlar:

deniz kızı: hareket: w,a,s,d, kutu taşıma: boşluk tuşu, prens: hareket: yön tuşları, nesne alma: aşağı hareket tuşu
Deniz Kızı ve Prens oyunu oyna. Prenses Denizkızı ile Prens'i yönettiğimiz 2 kişilik macera oyunu. İki arkadaş yardımlaşarak engelleri geçiyorlar.

Nasıl Oynanır;

Yükleme tamamlandıktan sonra play yazısına basıyoruz. Biraz bekledikten sonra oyunun ana sayfası geliyor. Burada ise start yazısına basıyoruz. Çıkan listeden 1. bölümü seçtiğimizde oyun başlıyor. Oyunumuz masallar ülkesinde geçiyor. Masal prensi gezerken efsane denizkızı ile karşılaşıyor. Deniz kızı ve prens hikayesi bu karşılaşma ile başlayıp maceralı bir yolculuğa dönüşecek. Küçük deniz kızı kuyruğu olan bir yunus balığı şeklinde, yüzerek suyun altında ilerleyecek. Prens ise yukarda. Deniz kızımız çok yardımsever. Prensin geçemidiği yerlerde ona kutu getirerek yolu geçmesini sağlıyor. Prenses deniz kızı ve prens yolun kapalı olduğu yerlerde ise düğmelere basarak kapıları açıyorlar. Yol üzerinde almaları için kalpler bırakılmış. Bunların herbirini topluyoruz. Kaç tane kalp olduğu ve ne kadar topladığımız üst tarafta kalp resminin yanında yazacak. Yolun sonuna geldiğimizde tüm kalpleri toplamış olmalıyız. Kalpleri toplama işini tamamladıysak yolun sonunda yeni bölüme geçiyoruz. Prenses denizkızı ile prens masallarında onlara yardım etmen için sizi bekliyor. 2 kişilik denizkızı ve prens oyunu.

İyi Eğlenceler.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

The Mermaid Princess Eloped

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar