güzel
yeni
Atomik Balık

Atomik Balık

Tuşlar:

fare
Atomik Balık oyunu oyna. Denizin radyasyonla kirlenmesi sonucu pirana balığı dönüşüme uğruyor. Salgırgan canavar pirana ile denizde ki balıkları avla.

Nasıl Oynanır;

İki farklı oynanış seçeneği var; bölümlü oyun adventure ve hayatta kalma survival. Önce bölümlü oyun oynanıyor; burada radyoaktif varilleri topladığımızda bunlarla hayatta kalma bölümlerini açıp oynayabiliriz. Adventure butonuna bassalım. Açılan listeden 1. bölümü seçtiğimizde oyun tanıtımı çıkacak. Sayfalara fare ile tıklayıp devam edelim. Yakalayacağımız balık resmi ve sayısını gösteren bilgilendirme kutusuna bir göz atın; her bölüm öncesi ne kadar balık avlayacağımız burada gösterilecek. Kutudaki continue yazısını tıkladığımızda oyun başlıyor. Nano Balık bu kez radyasyonlu denizde. Pirana ile balıkların peşine düşüp onları yakalıyoruz. Sağ alt köşede yakalamamız gereken kalan balık sayısı gösterilecek. ilerleyen bölümlerde alt kısımda kalan süreyi belirten bir gösterge de yer alacak. Üst tarafta ise can gücümüz ve topladığımız radyasyonlu varil sayısı yazıyor. Balıkları avladığımızda geriye bu varillerden kalacak, bizde onları toplayacağız. Bazı balıklar bizim pirana balığımıza göre çok büyükler; bunları avlamak için bir süre üzerlerinde durmalıyız. Bölüm aralarında atomik balık için onu dönüşüme uğratacak bazı geliştirmeler alınacak. Topladığımız variller ne kadar çok olursa buradan o kadar güçlü bir pirana oluşturabiliriz. Aldığımız dönüşüm güçlerini fare sol tuşuna basarak kullanıyoruz. Bazı özel balıklar var ve bunları hızlıca avlamalıyız; ok işaretleri ile nerede oldukları gösterilecek. Avcı pirana ile balıkların peşine düşün ve tüm balıkları avlayın.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Atomic Sea

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar