güzel
yeni
Nano Balık

Nano Balık

Tuşlar:

hareket: yön tuşları veya w,a,s,d yada fare, taşıma: boşluk tuşu veya fare sol tuş (klavye veya fare ile kontrolu oyun başlarken seçiyoruz.)
Nano Balık oyunu oyna. Süper bir minik robot. Adı Nano Balık. Maceracı, zeki ve cesur. Yeni görevi kanserli hücrelerle savaşmak ve yok etmek. Parkurlu bir beceri oyunu.

Nasıl Oynanır;

Play butonuna basalım. Bölüm listesi gelecek. İlk sıradaki bölümü seçiyoruz. Balığımızı klavye veya fare hangisi ile yönetmek istiyorsak onu seçtiğimizde oyun başlıyor. Vucuttaki damarlarda dolaşan çok küçük balık robotu yöneteceğiz. Görevimiz yeşil kanser hücrelerini yok etmek. Kanser canavarı anti kanser hücreleri ile yok ediliyor. Nano balığı açık mavi renkteki bu hücreyi tutup kanser canavarının ağzına bırakarak yemesini sağlıyor. Anti hücreyi yiyen canavar patlayıp yok olacaktır. Oyunda çeşitli özellikler var. Mesela çevrede salınan saydam hücreleri topladığımızda puan alıyoruz. Nano dünyada bizim için tehlikeli olabilecek tuzaklar ve birde mikroplar uzak durmamız gerekenler. Mikroplara yakalandığımızda can hakkımızdan biri eksiliyor. Sol üst köşede can hakları gösterilecek. Tabi can hakkımız bitse bile yine aynı bölümden devam ediyoruz. Yolumuzu kapatan mikrop hücrelerini yok etmek için yeşil hücreyi taşıyıp onların üzerlerine bırakarak patlatacağız. Kapalı bölmeler ise anahtarları almamızla açılacak. Nano Balık oyununda bölümler ilerledikçe daha zorlu ve farklı parkurlarda ilerliyoruz. Güzel bir ilerlemeli oyun.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Re-Mission 2: Nano Dropbot

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar