güzel
yeni
Balıkçı Adası

Balıkçı Adası

Tuşlar:

hareket: yön tuşları veya w,a,s,d yada fare, olta atma: fare, balık yakalama: sol-sağ yön tuşları veya a,d
Balıkçı Adası oyunu oyna. Suya oltanı fırlat, balıkları avla ve yakala. Balıkçı adalarından oluşan online çok oyunculu balık tutma avı ve satma oyunu.

Nasıl Oynanır;

Önce yüklemenin tamamlanmasını bekliyoruz. Yöneteceğimiz karakteri tasarlayacağımız sayfa gelene kadar bekleyelim. Karakter oluşturma sayfasında seçimlerimizi yaptıktan sonra hemen oyna butonuna basalım. Kayıt olmadan oynamak için oyna konuk yazılı butondan devam edelim. Çeşitli ülkelerden oyuncuların bulunduğu oda seçenekleri çıkacak. Türkçe yazılı seçeneğin karşısındaki bağlan butonuna basıyoruz. Balıkçı Adası haritası açılacak. Adanın bazı bölümlerine puan topladıktan sonra gidebiliyoruz. Gölşehir ve Rio Tropikal adlı bölümlerden birini tıkladığımızda oyunumuz başlıyor. Oyunumuzun asıl adı Fishao. İlk zamanlarda yazı ile yardımlar çıkacak ve nasıl balık tutacağımız gösterilecek. Tam ekran oynamak isterseniz sağ üst köşedeki ok işaretli butona basmalısınız. Alt kısımda balık oltalarını aldığımız ve çeşitli özelliklerin bulunduğu butonlar var. Bazı özellikleri kullanmak için üye olmamız isteniyor. Balıkçı dünyası bizi tekrar ada haritasına gönderiyor, dükkanda balık avı için çeşitli alışverişler yapabiliyoruz. Çok oyunculu bir oyun ve adada diğer balıkçılarla birlikte olta atıp balık tutuyoruz.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Fishao

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar