güzel
yeni
Portakalı Koru 6

Portakalı Koru 6

Tuşlar:

fare
Portakalı Koru 6 oyunu. Sevimli portakalın yolculuğu korsanlarla devam ediyor. Korsan bulutun tehlikeli yağmurları yine küçük meyvelerin peşinde.

Nasıl Oynanır;

Ok işaretlerine tıklayıp devam ediyoruz. Tanıtım kısmına geldiğimizde fare ile tıklayıp geçelim. Daha sonra bölüm listesi açılacak. İlk bölümü tıklıyoruz. Nasıl oynandığını gösteren bilgi kutusunu yeşil tik işaretine basarak kapattığımızda oyun başlıyor.

Bir önceki bölümde şövalye olan portakalımız bu macerasında ise korsanlarla yolculuk ediyor. Saldırgan bulutumuzda korsan. Portakalı bulutun tehlikeli yağmurlarından kurtarmak için korunaklı bir yerde saklayacağız. Bize verilen bazı nesneler olacak. Bunları çizginin üzerinden aşağı bırakarak portakalı koruma altına alıyoruz. Sol üst köşede sıradaki nesnenin ne olduğu gösteriliyor. Bunlar sandıklar, bombalar, demir bilyeler ve tabiki bulutun saldırılarından savunduğumuz portakallar. Bazı bölümleri oynamadan geçme şansımız da olacak. Bunun için toplam 3 hakkımız var. Oynamak istemediğimiz bölümlerde sağ alt köşedeki mavi çembere tıkladığımızda bir sonraki bölüme geçiyoruz.

Oyun Türü;

HTML5 yapıdadır. Eklenti istemeden açılır.

Oyunun Orijinal Adı;

Cover Orange: Journey. Pirates

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar