güzel
yeni
Portakalı Koru 2

Portakalı Koru 2

Tuşlar:

fare
Portakalı Koru 2 oyunu. Portakalı yok etmek isteyen Kötü bir bulut var. Bulutun yağmurlarından portakalı korumak için kutular yerleştirin.

Nasıl Oynanır;

Start yazısını tıklıyoruz. Açılan sayfada play butonuna bastığımızda oyun başlıyor. Portakal koruma oyununun bu 2. bölümünde de çizginin üzerinden kutuları aşağı bırakacağız. Portakalı yağmurlardan koruyacak bir yer oluşturmalıyız ki ona zarar gelmesin. Üstü örtülü bir bölge veya yağmurun ulaşamayacağı bir yer olmalı. Sol üst köşede kullanacağımız kutular sırası ile gösterilecek. Nasıl yapılacağını bulamadığımız durumlarda sayfamızdaki oyun videosunu izleyerekte yardım alabiliriz. Sevimli portakalın diğer kardeşleri ve birde elma arkadaşı var. Tabiki onlarıda yağmurlardan koruyoruz. Portakal önce çok korumasız bir yerde durabiliyor. O zaman portakalı üzerine kutu bırakarak hareket ettirip daha korunaklı bir yere götürmek en iyisi. Kutuları aşağı bırakırken zekamızı da kullanıp doğru bir şekilde yerleştiriyoruz. Elimizdeki tüm kutuları bıraktıktan sonra kötü bulut gelerek üzerimize tehlikeli yağmur bulutlarını bırakıyor. Korunaklı bir bölge oluşturarak portakal ve arkadaşlarını koruyalım.

İyi eğlenceler. www.OyunDedem.com

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Cover Orange 2

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar