güzel
yeni
Havuç Koruma 2

Havuç Koruma 2

Tuşlar:

fare
Havuç Koruma 2 oyunu Oyna. Çölün ortasında yol kenarlarına avcı yerleştirerek savunma hattı oluştur. Canavar saldırılarına karşı havucu koru.

Nasıl Oynanır;

Continue yazısını tıklayın. Menüden adventure bölümünü seçiyoruz. Açılan sayfada kitap resminin üzerine tıklayın. bölüm listesi geldi. Buradan play yazısıyla devam edip oyuna başlıyoruz. İlk başlangıçta tanıtım kısmı bulunuyor. Ok işaretleriyle ne yapacağımız gösterilecek. Yol kenarındaki boşluk alanlara tıkladığımızda buraya yerleştirebileceğimiz savunmacıların listesi çıkıyor. Buradan seçim yaparak yol kenarlarını savunmacılarla dolduracağız. Savunmacıların bir çok çeşidi ve özelliği bulunuyor. Bölümler ilerledikçe de yenileri eklenecek. Bölümlerin başlangıcında korumacı yerleştirmek için çok fazla yer olmadığını göreceksiniz, yer açmak için çöl üzerindeki kaktüs ve taşları hedef alıp yok ediyoruz. Üst menünün sol tarafında topladığımız puan gösteriliyor, bunun yanında waves yazısıyla gösterilen sayıda canavarların bölümde yapacağı saldırı sayısı, orta kısımda da yıldırım simgesiyle oyunu hızlandırma özelliği var. Oyunda havucun 10 canı bulunuyor. Yolun sonuna ulaşan canavarlar havucun canını azaltacaktır. Turuncu havuçları çok iyi korumalı ve canavarları yolu geçmeden durdurmak için iyi bir strateji ile savunma kurmalıyız.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Carrot Fantasy 2: Desert

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar