güzel
yeni
Kralı Koruma

Kralı Koruma

Tuşlar:

fare
Kralı Koruma oyunu oyna. Kalenin kralı canavar askerlerin saldırısı altında. En iyi adamlarını topla ve krala giden yolu savun, kralı koru.

Nasıl Oynanır;

Tanıtımı next butonuna basıp geçiyoruz. 2 farklı oynanış seçeneğimiz var. Survival seçeneği tüm savunma güçlerimizin açık olduğu hayatta kalma bölümü. Play butonundan açılan oyunsa bölümlü seçeneğimiz. İlk bölümü tıklayıp oyuna başladığımızda yalnızca iki savunmacımız ve kısıtlı miktarda puanımız bulunuyor. Savunmacı yerleştirmek için sağ taraftan istediğimizi alıp yol üzerindeki mavi yerlere koyuyoruz. Bölümler geçildikçe diğer savunma adamlarımızda kullanılabilir oluyor. Bu menünün hemen üstünde puan durumu, onun üzerinde wave yazısı ile bölümdeki saldırı sayısı gösteriliyor. Tüm saldırılar bitene kadar kralı hayatta tutup koruma görevini başarı ile tamamlamalıyız. Kralın can gücü kalbin üzerinde yazılı. Yeni canavar saldırısını hemen başlatmak için kapıdaki çemberi veya sağ üst köşedeki next wave butonuna basıyoruz. Oyunu hızlandırmak içinse sol üst köşedeki x1 yazılı butona bir kez basacağız ve canavarlar daha hızlı saldıracak. Kralı koruma her bölüm dahada zorlaşacak. Savunmacılarımızı güçlendirmek için üzerine tıklayıp açılan menüden ok işaretine tıklıyoruz, savunmacıyı kaldırmak içinde menüdeki s işaretli seçeneği tıklamalıyız. En güçlü savunmacıları en stratejik yerlere koy ve krala ulaşmalarına izin verme. Kaleyi ustaca savun ve kralı koru.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Guard of the Kingdom

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar