güzel
yeni
Çiçek Perisini Koru

Çiçek Perisini Koru

Tuşlar:

fare
Çiçek Perisini Koru oyunu oyna. Uyuyan çiçek perisi saldırı altında. Çiçeğe giden yolun kenarlarına çiçek muhafızları yerleştir ve periyi savun.

Nasıl Oynanır;

Play butonuna basalım. Oyunu Türkçe oynamak için sol üst köşedeki bayrak listesinden Tr simgeli Türk Bayrağını seçelim. 3 farklı oynanış seçeneği var; azılı düşman modu, görev ve bölümlü oyun. Azılı düşman modunda zamana karşı savunma yapıyoruz. Azılı düşman modu ve görev oyunu bölümlü oyunda belli bir sayıda puan kazandıktan sonra açılacak. Bölümlü oyun için başla butonuna basalım. Burada da 3 farklı oyun dünyası yer alıyor. Su üzerinde ki savunma oyununu seçelim. Ardından başla butonuna tıklayacağız. Bilgilendirme yazılarını tıklayıp geçtğimizde oyun başlıyor. Su üzerindeki yolun kenarlarına savunma kuleleri yerleştireceğiz. Boş bir yere tıkladığımızda araç seçenekleri çıkacak. Birini tıkladığımızda kule yerleşecek. Kuleleri yerleştirirken üst kısımdaki durdur başlat butonundan oyunu durdurup zaman kazanabiliriz. Kuleleri saldırılara en çok ateş edebilecek yerlere koyalım. Eğer oyunu daha hızlı oynamak istiyorsak ta üst kısımdaki yıldırım simgesini tıklıyoruz. Kule yerleştirmek için puana ihtiyacımız var. Topladığımız puan sol üst köşede yazıyor. Eğer kuleyi daha güçlü yapmak istiyorsak üzerine tıklayıp açılan seçeneklerden yukarı ok işaretini seçiyoruz. Yol kenarında kullanılacak boş alan kalmadığında hazine sandıkları ve bitkilere ateş edip onları kaldırarak boş alan oluşturabiliriz. Çiçek Perisi çok hassas. Yalnızca 10 saldırıya karşı hayatta kalabiliyor. Kalan gücü üzerinde kalp işareti ile gösteriliyor. Saldırıları periye ulaşmadan durdurun ve çiçek muhafızları ile onu koruyun.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Flower Guardian

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar