güzel
yeni
Uçmama Yardım Et

Uçmama Yardım Et

Tuşlar:

fare
Uçmama Yardım Et Oyunu Oyna. Kırmızı uçak uçurma için gerekli enerji pilden sağlanıyor. Aralarındaki bağlantıyı yapboz şeklindeki parçaları birleştirerek sağladığımız bir bulmaca oyunu.

Nasıl Oynanır;

Play yazısı ve 1. bölümden devam edip oyunu başlatalım. İlk bölüm tanıtım oyunu. Faremizle tıklayıp bilgilendirme yazılarını sırasıyla geçelim. Daha sonra kırmızı bloğu faremizin sol tuşuyla basılı tutup kesik çizgili alanın içerisine taşıyalım. Bunu yaptığımızda uçağın hazır olduğunu gösteren sol alt kısımda üzerinde "FLY!" yazılı kırmızı düğme çıkacak. Bu düğmeye tıklayıp uçmama yardım et diyen yakıtını alan uçağımızı uçuruyoruz. Artık ok işaretinden yeni bölüme geçebiliriz. Kırmızı blok parçalarını kullanıp pil ile uçak arasında bağlantı sağlamalıyız. Aralarında bulunan lazer engelleride yine pilden lazer anahtarlarına bağlantı kurarak kaldırıyoruz. Üzerinde yuvarlak ok işareti bulunan blokları döndürerek kullanabiliriz, üzerlerine tıkladığımızda dönüyorlar. Yalnız unutmayın enerji bağlantısı oluştururken çevrede bulunan yıldızlarada enerji sağlayıp yıldız toplamamız gerek. Uçmama Yardım Et Oyunu world 1 ve world 2 şeklinde 15'er bölümlük iki aşamadan oluşuyor. World 2 bölümlerine geçebilmek için world 1 bölümlerinde 30 yıldız toplamalıyız. Yıldızlar eksik kaldığında tamamlamak için yıldızları toplayamadığımız bölümleri tekrar oynayabiliriz. Oyunda zor bölümlerde sayfamızdaki oyun çözümü videosunu izleyip nasıl yapıldığı hakkında yardım alabilirsiniz.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Help Me Fly

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar