güzel
yeni
Hazel Bebek Kraliyet Banyosu

Hazel Bebek Kraliyet Banyosu

Tuşlar:

fare
Hazel Bebek Kraliyet Banyosu oyunu. Bugün temizlik günü, prenses bebeğimiz banyo yapıyor. Hazel dans okuluna gitmek için hazırlanıyor.

Nasıl Oynanır;

Play ve start yazılarına basarak oyunu başlatıyoruz. Hazel tatilde dans okuluna başladı. Arkadaşları ile burada çok iyi vakit geçiriyor. Evde kardeşi Mete ile oynayan Hazel kurs saati yaklaştığında gitmek için hazırlık yapacak. İlk olarak cilt bakımı yapacak ve ardından banyo yaparak bir güzel temizlenecek. Annesi Hazeli banyo yaptırmak için banyoyu hazırlamış. Banyosu gül suları ve kokularla süslenmiş,kraliyet banyosugibi olmuş. Bebeğimiz banyoda oynayıp yıkanıyor. Temizliğini tamamlayan sevimli bebeğimiz saçını tarayıp yaptıktan sonra tam bir prenses bebek oluyor.

Hazel Bebek oyununda bizde bu sevimli bebeğe yardım ediyoruz. Bizden istediği eşyaları odadan bulup ona getiriyoruz. Nereye tıklayacağımız ok işaretleri ile de gösterilerek yardım ediliyor. Bazen de Hazeli yada bir eşyayı başka bir yere taşımamız istenebiliyor. Yapılacak işleri zamanında tamamladığımızda Hazel mutlu oluyor ve bir sonraki bölüme geçiyoruz. Oynaması kolay ve güzel bir bebek oyunu.

İyi Eğlenceler.

Oyun Türü;

HTML5 yapıdadır. Eklenti istemeden açılır.

Oyunun Orijinal Adı;

Baby Hazel Royal Bath

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar