güzel
yeni
Kale Fethetme

Kale Fethetme

Tuşlar:

haritada hareket: fareyle tutup çekme veya w,a,s,d yada yön tuşları, kontrol ve menüler: fare
Kale Fethetme oyunu oyna. Bazı topraklarda kötü bir gizemli büyücülük hakim. Ordunu yönet ve fethet. En yeni savaş yapma ve strateji oyunları.

Nasıl Oynanır;

Oyun açıldığında new game yazısını tıklıyoruz. Daha sonra yukardan aşağıya kolaydan zora doğru olan seçeneklerden istediğimizi seçiyoruz. Life(yaşam büyüsü olan bölüm) ve chaos(yok edici büyüler olan bölüm) oynanış seçeneklerinden birini tıklıyoruz. İlk haritayı ve açılan haritadan kalemizin yerini seçtiğimizde oyun başlıyor. Kırmızı bölgemizdeki kalemize tıkladığımızda alt menüde train kısmından asker üreteceğiz, construction kısmından da kaleye yeni binalar inşaa ediyoruz. Diğer kaleleri fethetmek için askerlerimizi istediğimiz yere götürebiliriz. Sağ kısımdaki yıldız işaretine tıkladığımızda karşımıza çeşitli büyü seçenekleri çıkacak. Bunu savaş sırasında kullanacağız. Büyü resmini tıklayıp düşman ordunun üzerine atmalıyız. Oyunda ordumuzu yönettikten sonra kırmızı işaret içindeki end turn yazısına tıklıyoruz ve hareket sırası rakip orduya geçiyor. İki ordu karşılaştığında savaş yapılıyor. Savaş alanına askerlerimizi yerleştirip yönetiyoruz.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Arcane Sorcery

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar