güzel
yeni
Buz Kırıcı 2

Buz Kırıcı 2

Tuşlar:

kesme: fare, hareket: fare veya yön tuşları yada w,a,s,d
Buz Kırıcı 2 oyunu oyna. Buz devri geldi ve vikingler dondu. Buzları kes ve kır, parçala. Donmuş Vikingleri kurtar. Güzel bir Viking macerası oyunu.

Nasıl Oynanır;

Yükleme tamamlandıktan sonra play butonuna basalım. Açılan listeden 1. bölümü seçerek oyunu başlatıyoruz. Kızıl Klan Vikingleri donarak buz içerisinde hapsolmuşlar. Onları kurtarmak için buzları kesip aşağıda bekleyen viking gemisinin içerisine düşürmeliyiz. Gemide bekleyen vikingler buz bloklarını parçalayıp arkadaşlarının buzunu çözecekler. Vikingleri gemiye düşürmek için toplam 30 kez buz kesme hakkımız bulunuyor. Sol alt köşede kaç kez buz kestiğimiz yazacak. Kurtaracağımız viking sayısı ise sağ alt köşede yazıyor. Sol üst köşede harita var. Haritada buz içerisindeki vikinglerin yerleri sarı nokta ile gösteriliyor.

Vikingleri kurtarmak için birkaç özellik kullanıyoruz. Faremizin buzkıran özelliği ile buz ve ipleri kesebiliyoruz. Bunun yanında taşlardan halatlar uzatarak keseceğimiz buz parçalarını ve başka nesneleri bağlayabiliriz. Hem zeka hemde el becerisi ve dikkat gerektiren zorlu bölümler bulunan donmuş vikingleri kurtardığımız güzel bir oyun.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Icebreaker Red Clan

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar