güzel
yeni
Şekil Bulma

Şekil Bulma

Tuşlar:

fare
Şekil Bulma oyunu. Doğru parçaları bulmaca ve yerleştirme üzerine kurulu bir oyun. Parçaları birleştirme ve şekil yapma yapbozu.

Nasıl Oynanır;

Start new game butonu basarak devam ediyoruz. 3 tane zorluk seçeneği gelecek; easy seçeneğinde bize uzun bir süre veriliyor, normal ve hard seçeneklerinde ise tanınan süre daha kısa. Tavsiyemiz uzun süreli olanı seçmeniz, diğerlerinde süre çok kısıtlı ve acele ederek ortaya yorucu bir oyun çıkmasına neden oluyor. Buna gerek yok! Eğlenelim yeter, oyunlarda hedefimiz rekor olmamalı. Seçeneklerden birini tıkladıktan sonra oyun başlıyor. Üst tarafta bazı parçalar göreceksiniz. Hemen altında da bu parçaları yerleştireceğimiz şekil var. İstenilen şekli yapmak için fare sol tuşumuzla doğru parçaları alıp şekle yerleştireceğiz. Bölümü geçmek için kalan süre sol taraftaki taş bölmede gösteriliyor. Oyunda bazen birden çok parçalı bir yapbozu birleştirip tamamlarken bazen de teker teker şekilleri yerleştiriyoruz. Tüm parçaları yerine koyduğumuzda şekil oluşuyor. Doğru parçayı bulabilmek için kenar şekillerini eşleştirerek karşılaştırıyoruz. Önce büyük ve yeri belli olan parçaları koymak işimizi kolaylaştıracaktır. Güzel bir şekil bulma ve yapboz oyunu.

İyi eğlenceler.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Ornament Key

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar