güzel
yeni
Kayıp Eşya Bulma

Kayıp Eşya Bulma

Tuşlar:

fare
Kayıp Eşya Bulma oyunu oyna. Eşyalar kayboldu ve hemen bulmalıyız. Odadaki gizlenmiş eşyaları ara ve bul. Kaybolan eşyaları resimde bulmaca oyunu.

Nasıl Oynanır;

Play ve continue yazılarına bastığımızda oyun başlıyor. Küçük tekerlekli evde eşyaların hiçbiri yerli yerinde değil! Burada bulmamız istenen bazı kayıp eşyalar var. Eşyaların neler olduğu alt tarafta gösteriliyor. Bizde bu kayıp eşyaları oda ve manzara resimlerinde arayıp bulacağız. Eşyalar resimde gizlenmiş ve dikkatli bir arama ile hepsini bulmaya çalışıyoruz. Eşyalar resmin heryerinde olabilir. Ararken dikkat etmemiz gereken nokta; eşyanın alt tarafta bize gösterilenden biraz daha farklı renk, yön ve büyüklükte olabileceğini hesaba katmak olacak. Kaybolan eşyaları bulmak için yardımda alabileceğiz. Sağ alt köşedeki hint yazılı çember kırmızı renkle dolduğunda buraya tıklayalım. Oyun bize gizli eşyalardan bir tanesinin yerini gösterecek. Yardım kısmı her kırmızı renkle dolduğunda bunu kullanma imkanımız var. Tercih size kalmış! Kaybolan eşyaların hepsini bulduğumuzda karavan evi bir sonraki konaklama yerine gidiyor ve bizde güzel bir manzara eşliğinde oyunumuza devam ediyoruz. Güzel bir kayıp eşya bulmaca oyunu.

İyi Eğlenceler.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Trailer House

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar