güzel
yeni
Kayıp Eşya

Kayıp Eşya

Tuşlar:

fare
Evde kayıp eşya bulma oyunu. Dağınık odalar ve kaybettiğimiz eşyalarımız! Hiç bir şey yerinde değil. Odadaki kaybolan eşyaları resimde bulalım.

Nasıl Oynanır;

Play yazılı butona basalım. Daha sonra açılan kutucuğa rastgele bir isim yazıp ok butonuna basalım yada skip butonu iletıklayıp geçelim. Açılan bilgilendirme kutularını köşesindeki çarpı ve ok butonları ile kapatıyoruz. buradan sonra aşama listesi gelecek. Oyunda toplam 3 aşama ve her aşamada 4 bölüm, birde bonus oyun bulunuyor. Aşamaların hepsi tamamlandığında ise zuma oyunu oynuyoruz. Şimdi world 1 yazılı 1. aşlamayı ve açılan sayfadan level 1 yazılı bölümü tıklayalım. Tanıtımları köşelerindeki butondan kapatarak oyuna başlıyoruz. Alt tarafta 10 adet resimli şekilde kayıp eşya gösterilecek. Bunları odada bulacağız. Oyunda herhangi bir tıklama veya süre sınırlaması yok. İstediğimiz kadar sağa sola tıklayabiliriz! Tabi oyunun tadı böyle çıkarmı? Biraz yorucu olur. En güzeli tek tek arayıp bulmak. Herşeyi yaptınız, yinede bulamadınız mı? Oyun imdadımıza yetişiyor. Çünkü oyunumuz yardımlı. Sağ alt köşedeki pembe çemberetıklayın ve bulamadığınız bir nesnenin yerini bize göstersin. Böylece zor bölümler olsada oyun kolaylaşıyor. Yalnız yardım hakkımız sınırlı. Başlangıçta 3 tane yer gösterme hakkı, 1 tane yıldırım ışığımız ve 1 adette istediğimz eşyayı gösterme hakkımız olacak. Sağ alt köşede ortadaki yıldırımı kullandığımızda eşyaların yerleri kısa süre için bize gösterilecek. bunu kullandığınızda dikkatlice bakın ve eşyaların yerini öğrenin. Oyunda puan kazandıkça bu haklardan artı işaretlerine tıklayıp alabiliyoruz. Bölüm aralarındaki yarışmalardan da puan kazanıp yardım alma sayımızı artırabiliriz. Eşya bulma oyunumuzda farklı özellikte bölümlerde yer alıyor. Mesela aradığımız eşyayı parça parça bulma, karanlıkta fenerle eşya arama gibi. Bölüm aralarında da yapboz ve çiftini, eşini bulma gibi oyunlar oynanıyor. Uzun ve güzel bir bir eşya bulma oyunu.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

The Chronicles of Matilda

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar