güzel
yeni
Nano Akyuvarlar

Nano Akyuvarlar

Tuşlar:

hareket: fare, özel güç: fare sol tuş
Nano Akyuvarlar oyunu oyna. Yeni minik görev bakteriler. Savaşçı kan hücreleri akyuvarlar hastalıklarla mücadele ediyor. Mikrop avcısı canlı ile vücuttaki damarlarda gezip tümörler ve virüsleri yok edin.

Nasıl Oynanır;

Play butonuna basalım. Açılan sayfada bölüm görevi yazacak. Gösterilen bakteri resminden karşısında gösterilen sayı kadar yok edeceğiz. Continue butonuna basıp nano dünyaya adım atıyoruz. İlk bölümde 20 tane küçük bakteri avlayacağız. Komutan akyuvar ve askerleri ile damarlarda yüzüp bakterileri yakalıyoruz. Akyuvarların olduğu yerde hastalıklı virüslere yer yok! Damarlarda tam bir temizlik yapıyoruz. Görevi tamamladığımızda bölüm arasında upgrades menüsüne tıklayıp burada akyuvarları güçlendirecek ve sayısını artıracak özellikler alıyoruz. Nano akyuvarlar bakteri savaşında hasar alabiliyorlar. Hedef bakterileri yok edip diğerlerine fazla dokunmasak iyi olur! Sırası geldiğinde onlarıda yok edeceğiz. Vücut için en tehlikelilerden birisi beyaz kanser taşıyıcıları. Bunları dışarı çıkmadan yakalayıp parçalayalım. Çok geç olursa bize zarar verir. Vücutta hareket ederken kapalı yerlerden diğer tarafa geçmek için tünelleri kullanıyoruz. Oyunda bunun gibi güzel özellikler bulunuyor. Akyuvarlarla tüm bakterileri avlayın ve hastalık savaşını kazanın.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Re-Mission 2: Feeding Frenzy

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar