güzel
yeni
Labirent Köprüden Geçme

Labirent Köprüden Geçme

Tuşlar:

sürme: yön tuşları, kamera açısı;: a,z
Labirent Köprüden Geçme oyunu. 3D araba parkurunda 4x4 arazi aracımızla tehlikeli ve labirent şeklindeki yüksek bir köprüden geçeceğiz.

Nasıl Oynanır;

Play butonuna basalım. Tanıtım kısmını next butununa basarak geçiyoruz. Aracımızı güçlendirdiğimiz sayfaya geldik. Parkurda toplayacağımız puanlarla burada aracımızı güçlendiren özellikler alacağız. Start yazılı butona bastığımızda oyun başlayacak. Zorlu bir köprüden geçme oyunu. Yol üzerindeki sarı puanları toplayıp köprüde ilerleyelim. Köprü üzerinde bulunan ok işaretlerini takip edeceğiz. Bu işaretler bizi çıkış noktasına götürecek. Çıkışa farklı yollardan gidebiliriz. Tercih bize kalmış. Yolun bazı yerleri diğer yönlere göre daha tehlikeli. Köprü aralarında bulunan boşluklara geldiğimizde hızlıca sürüp üzerlerinden uçarak atlayıp geçeceğiz. Köprü çok geniş değil. Her an arabamız aşağı düşebilir. Arazi aracımızı dengeli sürmeliyiz. Çıkış noktası çok uzakta değil. Birkaç engel geçtiğimizde yolun sonuna ulaşıyoruz. Beceri ve dikkat gerektiren bir araba ile parkur geçme oyunu.

İyi eğlenceler.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

4x4 GCLass

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar