güzel
yeni
Gemi Labirent

Gemi Labirent

Tuşlar:

hareket:yön tuşları
Gemi Labirent oyunu oyna. Batan Titanik gemisinin kameralarında mahsur kalmış yolcuyu güverteye çıkar. Labirent yolundan yükselen suyun içinde kalmadan yukarı doğru çık ve boğulmaktan kurtul.

Nasıl Oynanır;

Ama bir sorunumuz var, yukarı çıktığımızda kapılar kapalı ve dışardan bir yolcunun açması gerekiyor. Yolcular ise çok paragöz ve kapıyı açmak için bizden belli bir para istiyorlar. Labirent yolundaki kırmızı noktaları toplayıp puan kazanarak kapıların açılmasını sağlayacağız. Gerekli puan sağ üst köşede gösteriliyor. Oyunda suyun içinde kaldığımızda beyaz karelerin içine girdiğimizde bir süre dinlenme şansı yakalıyoruz. Labirentte oyunu başlatmadan önce hangi yoldan gideceğimizi iyi belirlemeliyiz çünkü sular çok hızlı yükselecektir ve geri dönüp yol arama şansımız da bazen kalmayabiliyor. Labirentin sonuna ulaşıp yukarı çıktığımızda yeni ve daha zorlu bir labirent bizi bekliyor olacak.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Titanic

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar