güzel
yeni
Tuzaklı Labirent

Tuzaklı Labirent

Tuşlar:

hareket: yön tuşları veya w,a,s,d, tekrar başlatma: r, başlatma: boşluk tuşu
Tuzaklı labirent oyunu oyna. Zorlu parkurlar ve geçmemiz gereken tuzaklı labirent yollarla dolu bir parkur geçme ve labirentten çıkış oyunu. Altın topla ve çık.

Nasıl Oynanır;

Ok işareti ve play butonuna basalım. Listeden 1. bölümü seçerek oyunu başlatıyoruz. Küpü tuzaklardan geçirip exit yazılı karenin içine getireceğiz. Labirent içerisinde sarı puanlarda var. Bunlarıda toplayabiliriz. Ama puanların hepsini toplayacağız diye bir kural yok oyunda. Toplayıp toplamamak size kalmış. Puan toplamanın pek bi özelliği yok yani. Bazı yerlerde yolumuzu uzatıp işimizide zorlaştırması cabası! Her bölümde labirent içerisinde birden fazla tuzaklı geçitle mucadele edeceğiz. Hepsini hatasız geçmek tabiki kolay değil. Bunun için yeşil kareler yardımcı oluyor bize. Tuzağa yakalandığımızda son geçtiğimiz yeşil kareden tekrar başlıyoruz. Üzerinden geçtiğimizde tik işareti konulan kareler bunlar. Aslında tuzakları geçmek doğru zamanlama ve biraz dikkatli olunduğunda çok zorlamayacaktır. Bu tür oyunlarda acelecilik çok fazla oyun tekrarı yaptırır. Söylediğimizi yineleyelim. Her şey zamanlama ve dikkat üzerine kurulu! Dur-tuzağın hareketini gözlemle-nereden nasıl geçeceğine, zamanlamasına karar ver ve geç. hepsini bir anda değil adım adım yaptığında geçtiğini göreceksin! Güzel bir tuzaklı labirent oyunu sizi bekliyor.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Hard Point

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar