güzel
yeni
Dört Kişilik Labirent

Dört Kişilik Labirent

Tuşlar:

1. oyuncu: w,a,s,d, 2. oyuncu: yön tuşları, 3. oyuncu: 8,4,2,6, 4. oyuncu: ı,j,k,l
Dört Kişilik Labirent oyunu oyna. 4 kişiye kadar oynama seçeneği olan labirentte ilerleme ve çıkma macerası. Arkadaşlarınla bilgisayarda aynı anda oynayın.

Nasıl Oynanır;

Oyuncu sayısını ana menüdeki sol tarafta bulunan 4 adet "add player" seçeneklerini tıklayıp belirliyoruz. Kaç kişi oynayacaksak o kadar seçelim. Oyuncu azaltmak içinde "add player" butonuna tıkladığımızda açılmış olan menüdeki "disable" yazısına tıklayıp oyuncuyu çıkartabiliriz. Oyun bölümlerine ise bu kısmın yanındaki menüden ulaşıyoruz. İçinde birçok bölüm bulunan oyunda istediğimiz bölüme girip oynayabiliriz. "One player" yazısının karşısında gösterilen bölümlere istediğimiz kadar oyuncuyla oynayabiliriz, "two players" bölümlerini en az iki(2) oyuncuyla oynayabilirken, "three players" bölümleri en az üç(3), "four players" bölümleride dört(4) oyunculu bölümlerdir. Oyuncu sayısı ve bölüm seçimi yaptıktan sonra sağ taraftaki "start level" yazısıyla oyunu başlatıyoruz. 2, 3 ve 4 kişilik oyunlar arasında en güzel yeni oyunlardan biri sizi bekliyor.

İyi Eğlenceler.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Vault Runner

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar