güzel
yeni
Aynısını Bul

Aynısını Bul

Tuşlar:

fare
Aynısını Bul oyunu oyna. Gösterilen eşyaların resimde saklı eşini bulmaca oyunu. Resme bak ve bizden istenen eşyaların aynılarını bul.

Nasıl Oynanır;

Play game butonuna tıklıyoruz. Kayıt ismi yazılan sayfayı skip butonundan kapatalım. Açıklamaları çarpı ve ok işaretinden geçeceğiz. Aşama listesi gelecek. World 1 yazılı olandan ilerliyoruz. Açılan bölüm listesinden level 1 yazılı resmi tıklayalım. Çarpı ve ok yazılarından bilgilendirme kutularını kapattığımızda oyun başlıyor.

Saklanan eşyaları resimde bulacağız. Alt kısımda bulmamız istenen eşyalar gösterilecek. Aynılarını resimde arayıp bulacağız. Oyunda yardım alınabiliyor. Sol alt köşede 3 adet buton göreceksiniz. Büyüteç gizli eşyalardan birinin eşinin yerini bize gösterecek. Yıldırım bir anlık ışık yaparak tüm saklı nesnelerin yerini görmemizi sağlıyor. Yıldız ise istediğimiz eşyanın yerini gösteriyor. Bu butonların altındaki artı işaretlerinden yardım hakkı satın alabiliyoruz. Bölüm aralarında ise farklı oyunlar yer alıyor. Güzel bir bölümlü eşya bulmaca oyunu.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Elsas Cuisine

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar