güzel
yeni
Evde Eşya Bulma

Evde Eşya Bulma

Tuşlar:

fare
Evde Eşya Bulma oyunu oyna. Kar yağan fırtınalı kasabadaki evlerde kayıp olan eşyaları arayıp buluyoruz. Güzel bir odadan eşya bulmaca oyunu.

Nasıl Oynanır;

Play butonuna basıyoruz. Daha sonra çıkan açıklama kutusunu continue yazısından kapatalım. Karşımıza kar yağan bir kasaba ve burada kayıp eşyaları arayacağımız 5 tane ev çıkıyor. İstediğimiz evlerden birini seçiyoruz ve yine açıklama kısmını continue yazısından kapattığımızda oyunumuz başlıyor.

Odada saklanmış eşyalar var. Bizde bunları arayıp bulacağız. Saklı eşyaların neler olduğu alt kısımda resimli olarak gösteriliyor. Evden eşyaların hepsini bulduğumuzda yeni bölüme geçiyoruz. Eşyalar odalarda iyi şekilde gizlenmişler. Renkleri, boyutları ve yönleri resimdekilerden biraz farklı olabilir. Genelde saklanma şekilleri renklerine göre. Mesela açık renkli bir eşya odanın daha aydınlık yerlerine saklanıyor. Bazen ise eşyanın şekline göre saklanma yöntemi kullanılıyor, düz bir eşyanın başka bir eşyanın düz kenarına yerleştirilmesi gibi... Eşyayı bulamadığımızda yardım da alabiliriz. Alt orta kısımdaki içinde hint yazan çember mavi renkle dolduğunda buraya basalım. Oyun bize gizli objelerden birini yerini gösterecektir.

İyi Eğlenceler.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Trapped in a Snowstorm

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar