güzel
yeni
Basket Atıcısı

Basket Atıcısı

Tuşlar:

fare
Basket atıcısı oyunu oyna. Küçük basketbol toplarını çembere atacağız. Topu fırlatmak içinse basket atma makinesi kullanıyoruz.

Nasıl Oynanır;

Basket atıcısı makinası faremizin imlecini uzaklaştırdıkça daha hızlı atışlar yapıyor. Basketbol oyunumuzun bölümleri zeka oyunları ve küçük bulmacaları çözmek şeklinde geçiyor. Topu potaya göndermek için potanın önüne konan engelleri aşmaya çalışıyoruz. Bu engelleri aşmak için yine basket makinası ve toplardan yararlanıyoruz. Oyunda bazen tuzaklı düzeneklerde yer alıyor ve hiç kullanmamamız gereken bu nesneyi hareketlendirdiğimizde yada doğru sırayla kullanmadığımızda basket atmamızın önü kesiliyor, bu durumda bölümü alttaki restart yazısından tekrar başlatıyoruz. Basket atışları oyununda bölümler 100 puandan başlıyor ve bölümü geçmek için süre geçtikçe puan düşüyor, fazladan her fırlattığımız topta eksi puan olarak yazılıyor. En kısa sürede en az top fırlatarak bölümü geçmek yüksek puan getiriyor. Süre dolup puan sıfırlansada top kullanmaya devam edebiliyoruz, top sayısında herhangi bir sınır yok, basket atana kadar bölüme devam edebiliyoruz. Takıldığınız yerlerde yardımcı olmak için altta oyun çözümü videosu bulunmaktadır.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Cannon Basketball

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar