güzel
yeni
Bay Becerikli

Bay Becerikli

Tuşlar:

fare
Bay Becerikli oyunu oyna. Komik ve şakacı adam ile hızlı görevleri yapmaya çalışıyoruz. El çabukluğu ve yetenek isteyen eğlenceli bir oyun.

Nasıl Oynanır;

Oyun yüklenirken boş ekran gelecek, bir süre bekleyekim. Ana sayfa geldiğinde play butonuna basalım. Bölüm listesinin yer aldığı sayfayı faremizle sola sağa sürükleyip diğer aşamaları görebilirsiniz. Tabi önce ilk bölümleri oynayıp puan toplamalıyız. İlk bölümü seçelim. Arcade ve challence olmak üzere iki oynanış tarzından birini tıklayıp devam ediyoruz. Challenge mode seçeneği ile oyuna başlarsak istediğimiz bir bölüme girip bu bölümün çeşitli zorluk seviyelerini oynuyoruz. Arcade mode ise rastgele bölümleri sırayla oynadığımız ve 3 can hakkımızın bulunduğu bir bölüm. Buradan play ve start butonları ile oyuna başlayacağız.

Komik ve çılgın doktor bize çeşitli görevler verecek. Bay Becerikli olarak bizde başarılı bir şekilde bunları yapmaya çalışacağız. Görevler el becerisi ve çabukluk istiyor. Yapacağımız görevler süreli, hızlı şekilde düşünüp hareket ederek hemencecik görevi yapmalıyız. Oyunun güzel taraflarından biride oyun her başladığında farklı rastgele bölümlerle oynanması. Oyunun ana menüsündeki store kısmından özelliklerimizi kazanılan puanlarla artırabiliyoruz. Oyun bölümlerinde görevi tamamlamak için bize belli bir süre veriliyor, görevi yaptığımızda yeni bölüme geçiyoruz. Güzel bir beceri ve yetenek oyunu.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Badass

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar