güzel
yeni
Bazukalı Çocuk 3

Bazukalı Çocuk 3

Tuşlar:

hareket: w,a,s,d veya yön tuşları, ateş: fare, geriden başlatma: r
Bazukalı Çocuk 3 oyunu oyna. Maceracımız bazuka silahı ile labirent mağaradan çıkmaya çalışıyor. Bazukalı nişancı asker adam ile yolunu patlat ve geç.

Nasıl Oynanır;

"Start" butonuna basıyoruz. Bazokalı çocuk için elbise rengi seçimi yaptığımız kutu açılıyor. Seçimlerimizi yapıp ok butonuyla devam ediyoruz. Ana sayfaya geldiğimizde "play game" butonuna basıyoruz ve oyunumuz başlıyor.

Yeraltında derin ve gizemli bir mağaraya düşen bazuka çocuk ile buradan çıkmaya çalışacağız. Bazukalı çocuk kahraman bir komando asker. Mağaradaki tehlikelere karşı kendini bazuka atışı ile koruyacak. Mağaranın koridorları bloklarla kapatılmış. Bloklara bazuka ile nişan alıp patlatacağız. Bazı blokların patlaması için de diğer bir yerdeki bloğu patlatmamız istenebiliyor. Mağara bu tür bulmacalı geçitlerle dolu. Aynı zamanda hızlı ve dikkatli olmamız gereken bölümlerde bulunuyor. Bazuka fırlatmak ve koşmak için çok az zamanımız olacak. Çevremizdeki patlamalar bazukalı adam için çok tehlikeli olmasada bazı bloklar ona zarar verebiliyor. Bu tehlikeli bloklar üzerinde işaretler ve kırmızı renkleriyle dikkat çekiyor. Bazuka silahı menzili çok kısa kaldığında patlatmak istediğimiz bloklara yaklaşmalıyız. Üzerinde ok işareti bulunan bloklar hareket ediyorlar. Bir nevi asansör görevi görüyor. Bazı yerlerde tüm blokları patlatmak gerekebiliyor. Bulmacalı geçitlerde belli bir sıra ile renkli blokları patlatıyoruz. Yüksek yerlere tırmanmak gerektiğinde aşağı doğru ateş ederken aynı anda yukarı ve kenara doğruda arka arkaya hareket tuşlarına basmalıyız. Oyunumuz renkli patlamalar ve hareketli bölümleri ile tam bir bazuka savaşı şeklinde geçiyor. Mağarada ilerle ve bazukalı çocuk ile yolunu patlat, geç.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Bazooka Boy 2

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar