güzel
yeni
Pijama Çocuk 2

Pijama Çocuk 2

Tuşlar:

hareket: yön tuşları veya w,a,s,d, kayma: koşarak alt hareket tuşuna basma, başlatma: boşluk tuşu, yeniden başlatma: r
Pijama Çocuk 2 oyunu oyna. Pijamalı macerası karanlık orman bölümü. Süper çocuk ile engel ve tuzaklardan özenlilik göstererek geçme oyunu.

Nasıl Oynanır;

Play butonlarına basıyoruz. Açılan sayfada orman, mağara ve karanlık orman bölümleri seçimi yapılıyor. İlk önce orman bölümlerini oynayacağız. En soldaki resmi tıklayıp devam ediyoruz. Bölüm listesinden 1. sıradakini tıklayalım. Tanıtımı boşluk tuşu veya fare ile tıklayıp ilerlediğimizde oyunumuz başlıyor.

Pijamalı Çocuk bu 2. oyunda arkadaşları ile ormanda kamp yaparken anlatılan korku hikayelerinden etkileniyor. Arkadaşlarına cesaretini göstermek için ormana giren Pijama Çocuk kayboluyor. Ormandaki macerasında ateş böcekleri ona yardım edecek ve yolunda ilerlemesi için çıkış kapısını açacaklar. Önce bu yardımcı ateş böceklerini alacağız. Ulaşmamız gereken çıkış noktası ok işaretinin gösterdiği yerde. İlk bölümler kolay olsa da sonraki aşamalarda geçmemiz gereken çok zor engel ve tuzaklarla karşı karşıya kalacağız. Tuşlara hızlı ve zamanında basmamız gereken beceri ve dikkatin öne çıktığı zorlu etaplar bulunuyor. Pijama çocuğa yardım edin ve ormandan çıkın.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Pajama Boy 2

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar