güzel
yeni
Engelli Motor Yarışı

Engelli Motor Yarışı

Tuşlar:

sürme: yön tuşları veya w,a,s,d, zıplama: z,x,n veya boşluk tuşu, durdurma: p
Engelli Motor Yarışı oyunu oyna. Motorsiklet ralli şampiyonası yarışlarına katıl. Engelli yol parkuru üzerinde geçen hızlı ve zorlu yarışı kazan.

Nasıl Oynanır;

Play butonuna bastığımızda oyunun ana sayfası açılıyor. Burada karşımıza 2 seçenek çıkacak. İlki tek başımıza pistlerde test sürüşü yaptığımız practice mode bölümü. Diğeri ise ralli şampiyonasına katıldığımız new season seçeneği. Şampiyona seçeneğine tıkladığımızda yarış etaplarının ve yarışacak sürücülerin listesi geliyor. Listede bizim adımız Player olarak yazıyor. Listenin üst tarafında after yazısının yanındaki sayı yarışta bizi bir üst etaba taşıyacak sıralamayı gösteriyor. Yarışta en az bu sıralamaya girmeye çalışacağız. Başlamak için next butonuna basıyoruz ve yarış başlıyor.

Yarış motorları turbo güçlü. Yol üzerindeki çemberlerin içerisinden geçmek motorlara nitro hızlanma sağlıyor. Havadaki yeşil kutular ise bizim puan kaynağımız. Bunları zıplayıp toplayacağız. Böylece bölüm aralarında modifiye araçlarından alıp daha güçlü bir yarış motoru elde ediyoruz. Oyunun en güzel özelliklerinden bir tanesi ise yarış parkurunu meydana getiren yolda engeller bulunması. Yolun çeşitli yerlerinde karşımıza dev kaya blokları çıkıyor. Bu taşlar yolun en tehlikeli yerlerinde ve buda yarışı daha zorlu hale getiriyor. Yarışçılar taşlara çarptıklarında yarıştan çıkıyor. Yarışı hızlı sürüp önde götürmek kadar kaza yapmadan sürmek te önem kazanıyor. Her bölümde farklı pistlerde yarışıyoruz. Dağda, düz yolda, ormanda, karlı ve çamurlu yollarda olmak üzere çeşitli yerlerde motor yarışları yapıyoruz.

İyi Eğlenceler.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Dirtbike Racing

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar