güzel
yeni
Fırça ile Boyama

Fırça ile Boyama

Tuşlar:

fare
Fırça ile Boyama oyunu oyna. Fırçayla boyama yap. Boş sayfada resim çiz yada boyama kitabı sayfaları boya. Güzel bir fırçalı boyama oyunu.

Nasıl Oynanır;

Yükleme tamamlandığında oyun başlıyor. Beyaz duvar bizim boyama sayfamız. Boyama etkinliği yaparak buraya fırçalar, kalemler ve çeşitli boyama araçlarıyla resim çizeceğiz. Alt tarafta kullanabileceğimiz boyama araçları sıralanıyor. Resim çizme ve süsleme için herbirinin farklı özelliği var. Fırçaların sağ tarafında yer alan hazır şekillerden de alabiliyoruz. Boya püskürtme aracımızda var. Fırçaların en sağında ise silgi aracımız var. Buradan bir aracı aldığımızda kendi özelliğine göre hemen üst tarafında bununla ilgili seçenekler çıkacak. Mesela fırçalardan birini aldığımızda hemen üstünde küçükten büyüğe doğru çemberler çıkıyor. En küçük çembere tıkladığımızda boyama ucu inceliyor, en büyük çember de daha kalın boyama yapmamızı sağlıyor. Desenleri olan araçlarda da şekiller buradan seçilecek. Fırça için renk seçenekleri de sol alt köşeden belirleniyor. İstediğimiz şekilde kalemlerle veya fırçayla boyama yapıyoruz. Fırça boyamayla kolay ve güzel resimler ortaya çıkarabiliriz.

Boş sayfada resim çizebileceğimiz gibi başka bir resim boyama çalışması da yapabiliriz. Sağ tarafta içinde resim kitabı bulunan bir boyama sayfaları kutusu var. Bunlar birkaç tane evde oturan insan ve manzara resimleri. Üzerindeki ok işaretlerinden resmimizi seçip resme tıkladığımızda sayfamıza eklenecek. Bu sayfa üzerinde de yine fırçalı boyama yapma şansımız var. Resmi kaldırmak içinde kutudaki delete yazısına basıyoruz. Resim listesinin üzerinde ise boyama faaliyeti sayfamıza ekleycebileceğimiz farklı farklı küçük resimler yer alıyor. Kutu üzerindeki categories yazısına tıkladığımızda bir liste açılıyor. Buradan kategori seçiyoruz. Seçtiğimiz resimler kutu içerisinde sıralanıyor. Yine ok işaretlerinden istediğimizi seçiyoruz. Resme eklemek için ise fare ile tutup taşıyacağız.

Resim çizerken yaptığımız çizgiyi geri alıp silebiliriz. Sayfanın sağ alt kısmındaki üzerinde undo yazısı ve ok işareti bulunan kutuya tıkladığımızda son yaptığımız çizimi siliyor. Yeni boyama kağıtları da açabiliriz. Tamamen yeni bir resim çizmek için sol üst kısımdaki new game yazısına tıklıyoruz. Böylece yeni bir boyama sayfası açılıyor. Boyama fırçası seçin ve en güzel resmi çizin.

Fırça ile Boyama oyununda size iyi eğlenceler dileriz.

Oyun Türü;

HTML5 yapıdadır. Eklenti istemeden açılır.

Oyunun Orijinal Adı;

ABCYa PAINT

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar