güzel
yeni
Hazel Bebek Bale Yapıyor

Hazel Bebek Bale Yapıyor

Tuşlar:

fare
Hazel Bebek Bale Yapıyor oyunu. Hazel balerin oldu ve dans ediyor. Hazel bale kursuna gidiyor. Burada arkadaşları ile bale dansı öğrenecek.

Nasıl Oynanır;

Play ve start butonlarına bastığımızda oyunumuza başlıyoruz. Hazel yaz tatilinde boş zamanlarını değerlendirmek için bale kursuna gidecek. Annesi kursa gitmek için Hazelin hazırlanmasına yardımcı oluyor. Hazele banyo yaptırıyor ve sevimli bebeğimiz tertemiz oluyor. Bale dansı yapmak Hazel bebeğin aklından hiç çıkmıyor. Banyo yaparken harflerden duvara bale yazıyor. Banyosunu yapan bebeğimiz odasına giderek dans kıyafetlerini giyecek. Balerin elbisesini giyip süslenen Hazele annesinin bir hediyesi var! Hazel hediye paketini açtığında içerisinden dans eden balerinli müzik kutusu çıkıyor. Kutunun müziği ile Hazel dans edip oynuyor. Hazel son hazırlıklarını da yaptıktan sonra bale okuluna gitmek için herşey tamam. Annesi ile birlikte kursa gidiyorlar. Sınıf arkadaşları çoktan gelmiş bile. Öğretmen çocuklara ne yapacaklarını gösteriyor ve onlarda tekrarlayıp bale yapıyor. Hazelinde aralarına katılması ile hep beraber balerin dansı yapacaklar. İlk başlarda zorlanan öğrenciler öğretmenlerinin yardımı ile bale yapmayı öğreniyor. Hazel çok iyi bir balerin oldu ve dans ediyor. Bale kursu, Hazel ve arkadaşları için tatilde çok güzel bir vakit geçirme yeri olacak.

Hazel Bebek oyunumuz bölümlerden oluşuyor. Bölümü geçmek için yapılacak görevleri en kısa sürede tamamlamaya çalışıyoruz. Nereye tıklayacağımız ok işaretleri ve resimlerle gösteriliyor. Bizde istenen eşyayı bulup getiriyoruz. Bazende başka bir yere koymamız veya sadece üzerine tıklamamızda istenebiliyor. Oynaması kolay ve güzel bir bebek oyunu.

İyi Eğlenceler.

Oyun Türü;

HTML5 yapıdadır. Eklenti istemeden açılır.

Oyunun Orijinal Adı;

Baby Hazel Ballerina Dance

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar