güzel
yeni
Hazel Bebek Çay Partisi

Hazel Bebek Çay Partisi

Tuşlar:

fare
Hazel Bebek Çay Partisi oyunu oyna. Sevimli bebeğimiz Hazel için şimdi çay partisi zamanı. Hazel arkadaşlarıyla evde parti veriyor.

Nasıl Oynanır;

Play ve start yazılarına bastığımızda oyuna başlıyoruz. Yeni oyunda Hazel bu kez çay partisi veriyor. Hazel Bebek arkadaşları ile parti vermek için onları evine davet etti. Hazel ve arkadaşları partide prenses kıyafetleri giyecek. Yani Hazel hem çay partisi hemde prenses kıyafet partisi yapıyor. Şimdi parti için hazırlık zamanı. Hazel ve annesi parti için gerekli hazırlıkları yapacak. Hazel annesine süsleme malzemeleri, çay ve kurabiyeleri arkadaşlarının seveceği şekilde almasını istiyor. Hazel'de bu arada prenses elbisesini giyip süslenecek. Çay bardağı ve şekerlemeleri masaya yerleştirip odayı süsleyecekler. Parti vakti geldiğinde davet ettiği arkadaşları eve geliyorlar. Birlikte çay içiyor ve güzel vakit geçiriyorlar.

Oyunda Hazel'e yardım etmemiz isteniyor. Bizden istediği eşyaları alıp ona getiriyoruz. Eğer çok geç kalırsak Hazel ağlayacaktır. Hangi eşyayı istediği resimlerle gösteriliyor. Ok işaretleri ile de bizi yönlendirerek yardım edilecek.

Oyun Türü;

HTML5 yapıdadır. Eklenti istemeden açılır.

Oyunun Orijinal Adı;

Baby Hazel Tea Party

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar