güzel
yeni
Hazel Bebek Doktor Oluyor

Hazel Bebek Doktor Oluyor

Tuşlar:

fare
Hazel Bebek Doktor oluyor oyunu. Hazel Bebek büyüyünce doktor olmak istiyor. Hazel oyunda doktor olmuş ve hasta oyuncak ayısını iyileştiriyor.

Nasıl Oynanır;

Play ve start yazılarına bastığımızda oyunumuz başlıyor. Hazel Bebeğin oyuncak ayısı çok eskidi. Hazelde çok sevdiği oyuncağını tamir edip eski haline getirmek istiyor. Bunuda oyuna çevirip oyuncağını hasta, kendini de doktor yerine koyarak yapacak. Oyuncak ayının nerelerinin eskidiğini iyice bir kontrol ettikten sonra yıpranmış ve yırtılmış yerlerini bantla sarıp onu tedavi ediyor.

Oyuncak ayısını tamir etmesinde bizde Hazel Bebeğe yardım ediyoruz. Bizden istedikleri eşyaları odadan arayıp bularak ona getirelim. Tamirci ve doktor olan Hazel bebeğimizin ne istediği resimler ve ok işaretleri ile bize gösterecek. Bazen de gösterilen aracın üzerine tıklamamız yeterli olacak. Kapıyı açmak gibi. istenilenleri yapıp Hazel Bebeği mutlu ettiğimizde oyunda yeni bölüme geçiyoruz. Bunu yapmak için belli bir süremiz var. Oyun alanının üst kısmında bu geriye doğru sayan süreyi görebilirsiniz. Bebeğe yardımcı olup onu mutlu ediyoruz.

Oyun Türü;

HTML5 yapıdadır. Eklenti istemeden açılır.

Oyunun Orijinal Adı;

Baby Hazel Doctor Play

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar