güzel
yeni
Hazel Bebek Gemi Yolculuğu

Hazel Bebek Gemi Yolculuğu

Tuşlar:

fare
Hazel Bebek Gemi Yolculuğu oyunu oyna. Hazel Bebek gezmede. Hazel yeni yılda babası ile gemiye binerek birlikte buz kalesine geziye gidiyor.

Nasıl Oynanır;

Play ve start yazılarına bastığımızda Hazel'in yeni oyunu başlıyor. Oyunda ne yapmamız gerektiği ok işaretleri ile gösterilerek bizi bilgilendiriyorlar. Bizde gösterilen eşyaları ya Hazel'e getiriyoruz yada başka bir yere bırakıyoruz. Her durumda ok işretleri yardımcı olacaktır. Hazel'e enkısa sürede yardım edip mutlu olmasını sağladığımızda sonraki bölüme geçiliyor.

Bu yılda bitti ve Hazel bir yaş büyüdü. Amcası Hazel'e yeni yıl hediyesi olarak buz kalesi eğlence merkezine gezi bileti aldı. Hazel buna çok sevindi. Fakat kendisi ile birlikte küçük kardeşi Mete'ninde gelmesini istiyor. Babası ona kardeşinin küçük olduğunu ve gidecekleri yerin onun için çok soğuk olduğunu söyledi. Hazel gemi yolculuğunda çok eğlenecek. Gemide müzik grubu güzel şarkılar söylüyor. Gecede havai fişek gösterisi izleyecekler. Buz kalesine geldiklerinde Hazel ve arkadaşı Kayla birlikte penguenlerle oynayıp güzel vakit geçirecekler.

Oyun Türü;

HTML5 yapıdadır. Eklenti istemeden açılır.

Oyunun Orijinal Adı;

Baby Hazel New Year Bash

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar