güzel
yeni
Hazel Bebek Kardeşine Bakıyor

Hazel Bebek Kardeşine Bakıyor

Tuşlar:

fare
Hazel Bebek Kardeşine Bakıyor oyunu. Hazel Bebeğin kardeş bakımı için Mete ile ilgilenmesi gerekli. Bugün Hazel kardeş bakımı yapıyor.

Nasıl Oynanır;

Play ve start yazılarına bastığımızda oyuna başlıyoruz. Oyunda Hazel Bebeğe yardımcı olacağız. Bizden istediği eşyaları çevreden bulup getiriyoruz. Ne istediği resimler ve ok işaretleri ile gösteriliyor. Eşyayı nereye koyacağımızda ok işaretleri ile belirtilecek. Çalıştırmamız veya başka bir yere koymamız gereken nesnelerde oluyor. Bazende Hazel veya başka birisininin yerini değiştirmemiz istenebiliyor. Hazel Bebek oyunumuz bölümler halinde ilerleyecek. Üst kısımda gösterilen süre dolmadan Hazelin yapması gerekli işleri tamamladığımızda diğer bölüme geçiyoruz.

Hazel Bebek bu macerasında kardeşi Meteye bakıyor. Annesi çok meşkul ve Hazelin Meteye bakması lazım. Hazel ve Mete evde odalarında oynuyorlar. Annesi yemek yaparken Hazelde Meteye bakıcılık yapıyor. Hazel için kardeş bakma çok eğlenceli. Hazelin kardeşi Mete büyüyor ve artık birlikte oynayabiliyorlar. Hazel Bebek kardeşiyle oyun oynayıp güzel vakit geçiriyorlar. Hazelin kardeş bakımı sırasında yapması gereken bazı görevleri var. Mesela Metenin altını değiştirmek gerektiğinde annesini çağırması gibi. Ayrıca Mete ağladığında onu avutup oyalamalı. Daha sonrada acıktıkları zaman Meteyi mutfağa götürmeli. Meteye süt içirip yemek yedirecek ve kendide annesinin hazırladığı yumurtalı ekmeği yiyecek. Yemekten sonra Mete Bebeğin uyku zamanı! Hazel Meteyi beşiğine götürüp uyutoyur ve yanında bekliyor. Uyandığında birlikte oyun oynuyorlar. Saatler geçip akşam olunca annesi geliyor ve çocukları yatmaları için odalarına götürüyor. Fakat Hazelin kardeş bakımı hala bitmedi. Meteyi uyutmak için Hazel ninni söylüyor. Mete uyuyunca da Hazelin kardeş bakım günü sona eriyor.

İyi Eğlenceler.

Oyun Türü;

HTML5 yapıdadır. Eklenti istemeden açılır.

Oyunun Orijinal Adı;

Baby Hazel Sibling Care

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar