güzel
yeni
Hazel Bebek Kıyafet Balosu

Hazel Bebek Kıyafet Balosu

Tuşlar:

fare
Hazel Bebek Kıyafet Balosu oyunu. Hazel baloya gidiyor. Hazel ve arkadaşları kıyafet partisi veriyor. Partide hayvan kostümleri giyecekler.

Nasıl Oynanır;

Play ve start yazılarına bastığımızda oyuna başlıyoruz. Oyunda Hazel Bebeğe yapacakları işlerde yardım edeceğiz. Hazel bizden bazı eşyaları getirmemizi isteyecek. Bizde odadan istenilen eşyayı bulup getireceğiz. Bazende çalıştırmamız gereken veya başka bir yere götürmemiz istenen eşyalar olabiliyor. Nereye tıklayacağımız ok işaretleri ve resimlerle gösterilerek yardım edilecek. Üst kısımda bize tanınan bir süre göreceksiniz. Bu zaman dolmadan tüm işleri tamamladığımızda Hazel mutlu oluyor ve yeni bölüme geçiyoruz.

Hazel Bebek bu oyunda kıyafet partisine gidiyor. Arkadaşları ile kıyafet balosu verip güzel bir tiyatro oyunu sergileyecekler. Hazel ve annesi baloda giyeceği elbiseyi almak için alışverişe gidiyor. Kıyafet alışverişi sırasında Hazel çeşitli kostümleri deneyecek. Eve geldiklerinde annesi aldıkları malzemelerden hayvan kostümü şeklinde maskeli bir giysi dikecek. Süslü elbisesi tamamlandığında Hazel kostümü giyip saçlarını yapıyor. Saat geldiğinde annesi ile birlikte baloya gidiyor. Hazel ve arkadaşları kıyafet balosuna giydikleri elbiselerin hangi hayvanı belirttiğini tanıtarak başlıyorlar. Arkadaşları partiye şahin, flamingo, kanguru, fil, aslan ve avcı kostümleri ile geliyor. Hazelde tavuskuşu oluyor. Kendilerini tanıttıktan sonra hayvanları koruma konusunda güzel bir tiyatro oyunu oynayacaklar.

Oyun Türü;

HTML5 yapıdadır. Eklenti istemeden açılır.

Oyunun Orijinal Adı;

Baby Hazel Fancy Dress

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar