güzel
yeni
Hazel Bebek Okula Hazırlanıyor

Hazel Bebek Okula Hazırlanıyor

Tuşlar:

fare
Hazel Bebek Okula Hazırlanıyor oyunu. Hazel okulda temiz olmak istiyor. Okul öncesi evde temizliği için güzelce hazırlık yapıyor.

Nasıl Oynanır;

Play ve start yazılarına bastığımızda oyunumuz başlıyor. Oyunda Hazel Bebeğe yardım ediyoruz. Hazel bizden bazı eşyalar istiyor. Ne istediği resimler ve ok işaretleri ile gösterilecek. Bizde o eşyayı odadan bulup getireceğiz. Bazen gösterilen eşya veya nesneyi başka bir yere koymamızda istenecek. Hazel Bebek oyunumuz bölümlerden oluşuyor. Bölümü geçmek için belirli bir süremiz var. Bu süre oyunun üst kısmında yazacak. Hazelin yapacakları işleri tamamladığımızda bölüm geçiliyor.

Yaz bitiyor ve Hazel Bebek okula başladı. Hazel sabah kalkınca önlüğünü giyip çantasını alıyor ve okula gidiyor. Okuldan geldiğinde ise önlüğünü değiştirip hemen lavaboya giderek elini ve yüzünü yıkıyor. Öğretmenleri okulda Hazel ve arkadaşlarına temizlik konusunda bilgilendirme yaptılar. Ayrıca uymaları için bazı görevlerin bulunduğu bir liste verdiler. Bu görevler hijyen bakımından çocukları hastalıklardan koruyacak. Hazel eve geldiğinde bu listeyi annesine gösteriyor. Daha sonrada ödevini yapıp yemek yiyor ve uyuyor. Ertesi sabah kahvaltıdan sonra ilk işi okul temizliği görevlerini yapmak oluyor. Sırasıyla banyo yapıyor ve uzayan tırnaklarını kesiyor. Okul öncesi hazırlık için yapması gereken bir kaç işi daha kaldı! Saçlarını tarıyor ve tokalarla topluyor. Daha sonrada temiz okul önlüğünü ve ayakkabısını giyiyor. Çantasınıda alan hazel böylece okul hazırlığını tamamlıyor. Artık okula gitme vakti geldi. Hazel okulda tahtaya resim çiziyor. Öğretmen sınıfa geldiğinde herkes sıralarına geçiyor. Öğretmen bugün temizlik kontrolü yapacak. Hazel ve arkadaşları temizliklerine çok dikkat ettikleri için öğretmenleri bu temiz sınıfa aferin diyor.

İyi Eğlenceler.

Oyun Türü;

HTML5 yapıdadır. Eklenti istemeden açılır.

Oyunun Orijinal Adı;

Baby Hazel School Hygiene

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar