güzel
yeni
Hazel Bebek Papağan Bakımı

Hazel Bebek Papağan Bakımı

Tuşlar:

fare
Hazel Bebek Papağan Bakımı oyunu. Hazelin papağanı oldu. Evcil hayvan beslemeyi çok seven Hazel papağanın bakımını yapıp besliyor.

Nasıl Oynanır;

Play ve start yazılarına basarak oyunu başlatıyoruz. Hazel evde birçok hayvan besliyor. Kedi, köpek ve havuzda balık besleyen Hazel şimdi de bir tane papağan bakıyor. Evdeki yeni papağanın adı Charlie. Yeşil ve kırmızı renklerde çok güzel bir papağan. Hazel papağanı besliyor ve onunla oynayıp çok eğlenceli zaman geçiriyor. Fakat köpek Bruno bu yeni misafirden hiç hoşnut değil. Sürekli havlayıp onu korkutuyor. Papağan köpekten tedirgin oluyor ve heyecanlanıp uçarak cama çarpıyor. Hazel papağanın incinen kanadını sarıyor ve onu iyileşmesini sağlıyor. Hazel evcil hayvanlarını bahçeye oynamaya çıkarıyor. Böylece hayvanlar doğada özgürce oynayacaklar. Köpek yine rahat durmuyor ve papağanı havlayıp korkutuyor. Papağan da bu kez kaçıp ağaç dalına saklanıyor. Hazel papağanı yiyecekleri göstererek ikna edip yanına çağırıyor. Tüm gün bahçede oynayan ve çevrede uçuşan papağan kirleniyor. Hazel onu içeri alıp iyice temizleyecek ve bakımını yapacak.

Oyunda istenilenleri sırası ile yapacağız. Resimlerle ve ok işaretleri ile gösterilen eşyaları alıp getiriyoruz. Çok fazla zaman kaybetmeden hızlıca işleri tamamladığımızda Hazel mutlu oluyor ve yeni bölüme geçiliyor.

Oyun Türü;

HTML5 yapıdadır. Eklenti istemeden açılır.

Oyunun Orijinal Adı;

Baby Hazel Parrot Care

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar